God heeft mijn leven gevuld met geloof, hoop en liefde. Hem kennen en door Hem gekend zijn vind ik van onschatbare waarde. Graag neem ik anderen mee in het samen leven met God en elkaar.
Vanaf 21 juni 2026 hoop ik Wijkgemeente De Oostpoort te gaan dienen. Hiervoor heb ik gemeenten in Waddinxveen, Woerdense Verlaat, Zevenhoven en Aalsmeer gediend en was ik werkzaam bij het Evangelisch Werkverband. Daarvoor was ik werkzaam in de robotica.
“Hoe ben je vandaag de dag kerk?” dat is een vraag die mij vaak bezighoudt. Net als de vraag: “Hoe deel je het geweldige evangelie met mensen die daarmee niet vertrouwd zijn?”
Ik zie ernaar uit om samen met jou kerk te zijn in Gouda.
Intrededienst ds. M.J. Zandbergen
21 juni om 15.00 uur in de Sint-Janskerk. Om de intrededienst goed te kunnen voorbereiden, zal er op die dag één ochtenddienst zijn om 10.00 uur.
E-mail: